Menu
Zavřít
Objednávkový formulář


KŘOVINOŘEZ 2 V 1

Zdařilá kombinace výkonného vysokootáčkového vzduchem chlazeného dvoutaktního motoru o zdvihovém objemu 42,7 cm³ a výkonu 1,25kW právem učinila z křovinořezu velmi oblíbeného pomocníka pro každého kutila, či zahrádkáře. Převod hnacího momentu z motoru do převodovky, potažmo žacího nástroje, zajišťuje u křovinořezu 2v1 kalená ocelová tyč ve tvaru tisícihranu, což významně ovlivňuje nejen bezpečnost, kvalitu přenosu, výkon, ale i celkovou trvanlivost prakticky všech součástí křovinořezu.

cena za 1den
350 Kč
cena za 1/2den
250 Kč
cena za víkend (pátek odp., sobota, neděle)
700 Kč
vratná kauce
2000 Kč

Strunová hlava s úderovým mechanismem, který slouží pro odvíjení struny a automaticky se zkrátí o kryt žacího ústrojí na hodnotu pracovního záběru a optimálního vyvážení. Strunová hlava je ideálním nástrojem při sekání a dosekávání kolem pevných překážek, např. obrubníků, dlažby, zahradní květináčů atd. Struna totiž poseče trávu na správnou výšku a poté se díky své pružnosti dokáže překážce přizpůsobit a nepoškodit ji.
Součástí balení křovinořezu 2v1 je i ocelový trojramenný nůž (trojzubec), optimální pro sekání zejména stonkové trávy větších ploch, keřů, náletových rostlin, kopřiv a rákosí.

Výměna vyžínací strunové hlavy a vyžínacího trojzubce se provádí velmi jednoduše.

Plně přestavitelná ovládací řídítka s pryžovými ergonomicky tvarovanými prvky a intuitivním ovládáním plynu, poskytuje uživateli křovinořezu 2v1 netušené možnosti variabilního nastavení. Vysoce komfortní křížový zádový postroj s možností přesunu zámku karabiny, lze křovinořez 2v1 upravit a vyvážit na míru každé postavy tak, aby se práce s křovinořezem stala radostí a ne utrpením.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Hmotnost
8,3 kg
Typ motoru
jednoválcový, dvoutaktní
Chlazení motoru
vzduchem
Zdvihový objem
42,7 cm3
Výkon motoru
1,25 kilowatů
Maximální otáčky
9000 ot. za min.
Mísící poměr olej/benzín
1 : 25
Spínač zapalování
páčkový přepínač (START - STOP)
Typ startéru
tahový - lankový s vratnou pružinou
Typ spojky
odstředivá